Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Департаменту соціального захист населення Луганської обласної державної адміністрації інформує
20 червня 2017 року 14:01

 

В облдержадміністрації обговорено заходи впливу на керівників підпрнємств-боржників is виплати заробітної плати

29 травня 2017 року перший заступник голови облдержадміністрації Роман Власенко в рамках діяльності обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій стипендій та інших соціальних виплат провів робочу нараду з писань взаємодії органів виконавчої влади та правоохоронних органів щодо погашення заборгованості із заробітної плати в області.

У нараді взяли участь директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Елеонора Поліщук, начальник Управління захисту економіки в Луганській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України Олексій Камишанський та заступник начальника Головного управління Держпраці у Луганській області Денис Рисухін.

Елеонора Поліщук доповіла про іростання заборгованості із заробітної плати в області. Так. станом на 01 трання 2017 року заборгованість зросла па 13 %у порівнянні з попереднім місяцем і складає 132,7 мли гри. Найбільш) заборгованість, із тенденцією зростання, мають:

-     ПрАТ «Сєвєродонецьке об'єднання Азот» - 43,5 мли гри (33 % від загальної суми боргу);

-     ПАТ «Лисичанськвугілля» та його 1 і відокремлених підрозділів- 38,6 млн гри (29 %.);

-     ВП «Донецька виконавча дирекція з ліквідації шахт» ДП «Об'єднана компанія «Укрвуглереструктуризація» - 16,2 млн гри. (12 %). Роман Власенко звернув увагу, що у зв’язку із зростанням заборгованості із заробітної плати на підприємствах області на фоні тимчасового мораторію на проведення перевірок органами Держпраці необхідно посилити взаємодію в цьому напрямку з правоохоронним органами.

Олексій Камишанський доповів, що з початку 2017 року підрозділами УЗЕ в Луганській області задокументовано та зареєстровано в СРДР два факти невиплати заробітної плати роботодавцями, дії яких підпадають під ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч, 1 ст. 175.

Кримінального Кодексу України (невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших установлених законом виплат):

- наприкінці березня    - у    відношенні    керівника державного
підприємства, який з вересня 2016 року безпідставно не виплачує заробітну плату працівникам за загальну суму 300 тис. грн;

- у травні - у відношенні службових осіб приватного підприємства за фактом безпідставної невиплати заробітної плати працівникам на загальну суму 200 тис. грн.

Олексій Камишанський    додав,    що    у разі    надходження заяв про невиплату заробітної плати на адрес)    УЗЕ    в Луганській області ДЗЕ НПУ здійснюється перевірка та у    подальшому,    у разі    наявності ознак складу кримінального правопорушення, матеріали спрямовуються до органів досудового розслідування для проведення слідства.

У ході наради було обговорено взаємодію облдержадміністрації га ГУ Держпраці у Луганській області із правоохоронними органами та визначено основні напрямки роботи та спільні дії.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 5
візитів сьогодні: 2202
візитів всього: 581712