Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Рубіжанський міський центр зайнятості інформує
19 червня 2017 року 15:15

 

Служба зайнятості – особам старше 45 років

 

З метою підвищення внутрішньої мотивації людей  передпенсійного віку  до активного і зацікавленого пошуку роботи, ознайомлення з сучасними методами та джерелами пошуку роботи у Сєвєродонецькому міському центрі зайнятості відбувся профінформаційний  семінар для осіб старше 45 років.

Психолог  БФ «Восток СОС» Руслана Дика розповіла присутнім про підвищення мотивації до зайнятості,  подолання бар`єрів щодо працевлаштування, формування перспективного бачення свого професійного майбутнього.

«Вибір місця роботи є одним з найважливіших рішень у житті кожної людини. Люди, які шукають роботу  мало уваги приділяють таким елементам як резюме, так спілкуванням з роботодавцями. Виходячи на ринок праці, безробітні повинні дати відповідь на питання: «Ким я хочу працювати?», «Де працювати?»  «Як знайти потенційного роботодавця?», «Як отримати робоче місце?», «За яку оплату працювати?».  Саме такий підхід до пошуку роботи є ефективним на сучасному ринку праці» - зазначила психолог філіалу.

 Наприкінці семінару заступник начальника активної підтримки безробітних Сєвєродонецькоко міського центру зайнятості Світлана Малік надала інформацію про актуальні вакансії та активні форми зайнятості, а саме: про можливість  пройти навчання за професіями, які  користуються попитом на ринку праці, підвищення кваліфікації, стажування на робочому місці, отримання ваучера на навчання та про  міжнародні гранти для започаткування або відновлення власної справи, про можливість взяти участь в оплачуваних громадських та тимчасових  роботах.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 6
візитів сьогодні: 2225
візитів всього: 581709