Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Увага! Держпродспоживслужба просить громадян міста тимчасово утриматись від вживання в’яленої риби! 
12 червня 2017 року 14:41

 

Відповідно до оперативної інформації Держпродспоживслужби серед мешканців м. Києва наприкінці останнього часу зареєстровано 4 випадки захворювань на ботулізм, 1 з них летальний. Всі випадки пов’язані із вживанням риби в’яленої промислового виробництва, придбаної у торгівельній мережі міста.

За результатами епідеміологічного розслідування випадків захворювання на ботулізм серед киян встановлено, що виробником рибної продукції, яка реалізовувалась гіпермаркетом «Караван» та супермаркетом «Мегамаркет» є ФОП Меркулов А.В., м. Світловодськ, Кіровоградської області, постачальником ТОВ «ЧУДО-ЮДО» м. Світловодськ, Кіровоградської області.

Один із хворих 20.05.2017 року придбав в’яленого карася (виробник – ФОП Меркулов А.В.) в гіпермаркеті «АШАН» ТОВ «АШАН УКРАЇНА ГІПЕРМАКЕТ» за адресою: м. Київ, проспект Генерала Ватуіна, 2. Хворий вживав в їжу рибу в’ялену 28.02.2017 та 30.05.2017, відчув погіршення стану здоров’я 31.05.2017 року, після чого звернувся за медичною допомогою. На даний час хворого госпіталізовано до реанімаційного відділення Олександрівської клінічної лікарні м. Києва.

З боку територіальних органів Держпродспоживслужби по всій Україні, в тому числі в Луганській області проводиться робота із суб’єктами господарювання, які можуть реалізувати рибну продукцію з метою зняття з реалізації продукції вказаного виробника та попередження появи нових захворювань на ботулізм.

Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області рекомендує громадянам з’ясовувати походження риби, вимагати документи підтверджуючі її походження, безпечність та якість.

Ні в якому разі не купуйте рибну продукцію в місцях стихійної торгівлі!

Враховуючи дефіцит протиботулінічної сироватки, яка є майже єдиним способом лікування цього небезпечного захворювання, це може коштувати вам здоров’я, і навіть, життя!
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 7
візитів сьогодні: 2183
візитів всього: 581713