Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Рубіжанським відділом Сєвєродонецької місцевої прокуратури інформує
12 червня 2017 року 11:27

 

Викрито та засуджено крадія, який вчинив низку злочинів в м.  Рубіжне

 

     Рубіжанським відділом Сєвєродонецької місцевої прокуратури направлено обвинувальний акт до Рубіжанського міського суду стосовно мешканця міста Рубіжне, який скоїв десять крадіжок та зберігав за своїм місцем мешкання вибухові пристрої.

Досудовим розслідуванням встановлено, що громадянин Т., раніше неодноразово засуджений за злочини проти громадської безпеки та проти власності, на прикінці 2016 року вчинив шість крадіжок кабелю зв’язку, який належить ПАТ «Укртелеком» та чотири крадіжки особистого майна, яке належить мешканцям міста Рубіжне. Таким чином вчинив кримінальні правопорушення, передбачені ч.2 ст.185 КК України, а саме крадіжка, вчинена повторно.

Також, на початку 2017 року, в ході обшуку місця мешкання особи Т., співробітниками поліції було вилучено дві гранати, придатні до використування, які він зберігав без наданого на це законом дозволу. Таким чином, своїми умисними діями, що виразились у незаконному поводженні зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами, вчинив злочин, передбачений ч.1 ст.263 КК України.

За вказані кримінальні правопорушення вироком Рубіжанського міського суду Луганської області громадянина Т. засуджено до 5 років 1 місця позбавлення волі.

Довідково: санкція ч.1 ст.263 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років; санкція ч.2 ст.185 КК України – арешт на строк від трьох до шести місяців або обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

 

Прокурор Рубіжанського  відділу Сєвєродонецької  місцевої  прокуратури  Луганської області                                         С.  Лашутін


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 7
візитів сьогодні: 2184
візитів всього: 581713