Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Молодь – за безпечний світ
7 червня 2017 року 09:07

 

 29 – 31 травня у м. Києві на базі молодіжного дитячого центру «АРТЕК» у Пуща-водиці проходила мала Всеукраїнська акція під назвою "Молодь - за безпечний світ". Організатори заходу – Всеукраїнський громадський дитячий рух «Школа безпеки» при підтримці Міністерства молоді та спорту України, Інститут державного управління у сфері цивільного захисту, Товариство Червоного Хреста, Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

У форумі взяли участь представники усіх областей України. До складу делегації Луганської області увійшли керівник гуртка «Школа безпеки» Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Тарасенко І.М. та вихованці гуртка Сергій Ліннік та Маргарита Захарова.

Наші вихованці під керівництвом Костирі П.О., керівника Луганського обласного загону швидкого реагування Товариства Червоного Хреста, проводили майстер-клас з надання першої долікарської допомоги. А потім самі стали учасниками тренінгів з  рятувальних робіт у зоні пожежі, хімічного або радіаційного забруднення, на воді, з рятування постраждалих з висотної будівлі,

Досвідчений психолог, член наукової ради Європейської асоціації наук про безпеку, професор кафедри державної служби кандидат психологічних наук Миронець С.М. провів для учасників форуму цікаві та пізнавальні тренінги «Перша психологічна допомога» та «Психологічний захист особистості в умовах агресивного соціуму».

Крім того учасники форуму відвідали Музей пожежної справи, Національний музей «Чорнобиль» та Майдан Незалежності та пам’ятник Героям Небесної Сотні.

По завершенню заходу відбулася дискусія на тему «Державна політика в сфері національно-патріотичного виховання молоді: завдання і можливості для молоді». Представники делегацій отримали сертифікати про проходження курсу навчання з безпеки життєдіяльності та цивільного захисту.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 7
візитів сьогодні: 2232
візитів всього: 581708