Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
 До уваги зацікавлених осіб!
6 червня 2017 року 16:41

 

З метою активізації та розвитку експортної діяльності агровиробників області, сприяння пошуку закордонних торговельних партнерів та нових ринків збуту в країнах СС повідомляємо.

У 2016 році за сприяння Федерального Міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини на порталі «Агроторгівля України» (http:agritrade-ukraine.com/ua/)  створено   Центр   підтримки   експоріл   (далі ЦПЕ).

Метою створення ЦПЕ є надання підтримки українським сільськогосподарським товаровиробникам та аграропродовольчим компаніям у пошуку європейських ринків збуту, входження, закріплення та розширення діяльності на них, а також підготовка цих компаній до відкриття власних ринків. Крім того, проект має на меті інформувати німецькі компанії про питання аграрної торгівлі з Україною.

Основне завдання ЦПЕ: практичні консультації щодо умов доступу до європейських ринків, тарифів, квот, преференцій та стандартів, а також основних аспектів регуляторного середовища. ЦПЕ користується як наробками європейських партнерів, так і іншими спеціальними матеріалами Європейської Комісії та інших установ.

На цей час ЦПЕ розроблено низку посібників для українських підприємств щодо виходу на ринки СС. а саме:

-    Практичний довідник аграрного експортера до ЄС (http:agritrade-ukraine.com/images/ATU/Бібліо/Практичний_довідник.);

- Практичний довідник органічного експортера до ЄС (http:agritrade-ukraine.com/images/ATU/Практичний_довідник_органічного_експортера_до_ЄС.рdf);

-    Путівник Європейською мережею підприємств (ЕЕN) (http:agritrade-ukraine.com/images/ATU/Путівник_Європейською_мережею_підприємств.рdf).

 

Зв'язатись з ЦПЕ можна з понеділка по п'ятницю з 10 до ІЗ гол. по скайпу а agritrade.ukraine.Направити запитання можна на електронну адресу:
info@ agritrade-ukraine.com або заповнити форму запиту за посиланням: http:agritrade-ukraine.com/ua/forma-zapitu.
                    
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 5
візитів сьогодні: 2178
візитів всього: 581713