Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Всеукраїнський фестиваль «Віночок миру і добра»
1 червня 2017 року 14:55

 

З метою виховання у дітей та молоді національно-патріотичної гордості, збереження культурних традицій України, зміцнення взаємодії між дітьми та молоддю різних  регіонів  нашої країни, 26 травня на Співочому полі у Києві, відбувся   Всеукраїнський національно-благодійний фестиваль «Віночок миру і добра».

Вихованка гурта «Моделювання іграшок-сувенірів» Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом Лєонєнко Олександра  стала учасницею першого відбіркового туру фестивалю. Вона виготовила дизайнерський віночок, підготувала до нього фото-презентацію та склала розповідь  за темою конкурсу.

Отримавши запрошення до участі у ІІ турі, Олександра з керівником гуртка Запорожченко В.Ф. виїхали до Києва, де долучилися до плетіння величезного вінка, що став рекордсменом України. Символічно цей вінок об’єднав українців, які живуть у різних куточках нашої країни.

Вінок–рекордсмен  був сплетений з окремих віночків, які заздалегідь виготовили власноруч діти та дорослі з усієї України. Він складався з 330 віночків зі штучних квітів, фруктів, гілочок, колосся та стрічок, які було об’єднано у єдину композицію. 

За участь у фестивалі та встановленні рекорду Лєонєнко Олександра та Запорожченко Вікторія Федорівна отримали подяку та сертифікат.
          


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 6
візитів сьогодні: 2197
візитів всього: 581713