Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Екскурсія  в бібліотеку «Запрошуємо у світ дитячої книги».
1 червня 2017 року 13:44

 

30 травня в дитячій бібліотеці пройшла екскурсія для вихованців літнього пришкільного табору СШ № 9 під назвою «Запрошуємо у світ дитячої книги». Маленькі читачі вперше завітали в чарівну оселю дитячої книги, яка не залишає жодну дитину байдужою. 

Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг та журналів. Новенькими палітурками книги посміхнулися до малечі та повели їх у чарівний світ  фантастичних пригод та мандрів. Ведуча заходу Козик Ірина Вікторівна зазначила, що книга в житті людини має величезне значення. А якщо діти хочуть дружити з книгою, необхідно обережно ставитися до неї, берегти її і тоді вона розповість багато цікавого. 

Діти познайомилися з правилами користування бібліотекою та книгою. Також бібліотекар провела для малечі екскурсію поличками бібліотечних надбань «Всі таємниці на твоїй полиці», «Казковий світ дитячих мрій». Діти жваво цікавилися книгами та журналами, слухали розповіді бібліотекаря, відгадували загадки, взяли участь в іграх. І нехай це було тільки перше знайомство з бібліотекою, та свято пройшло в теплій, дружній атмосфері. Закінчилась екскурсія побажанням бібліотекаря: «Завітайте до нас ще, любі дітки! Бібліотека чекає з радістю вас! До нових зустрічей!».


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 7
візитів сьогодні: 2209
візитів всього: 581711