Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
НВП «Зоря» підвищує заробітну плату
30 травня 2017 року 13:41

 

З метою поліпшення добробуту працівників адміністрація науково-виробничого підприємства «Зоря» прийняла рішення підвищити рівень заробітної плати персоналу підприємства.

Так, з 1 квітня 2017 року доходи працівників виробничих спеціальностей підприємства зросли в середньому на 20%.

«Створення гідних умов праці та підвищення соціальних стандартів - пріоритетні напрямки роботи для адміністрації НВП «Зоря». Це дозволить зберегти досвідчених працівників і залучити молоді кадри, що позитивно позначиться на господарській діяльності підприємства», - зазначив генеральний директор НВП «Зоря» Олександр Чернецов.

Олександр Іванович підкреслив, що в залежності від фінансових показників діяльності заводу, оклади працівників знову можуть бути збільшені.

Відзначимо, що це вже друге підвищення заробітної плати за останні п'ять місяців. Таким чином, дохід робітників виріс в середньому на 25%.

Важливо, що завдяки зростанню заробітної плати працівникам НВП «Зоря» також збільшаться відрахування до місцевих бюджетів.

Також в рамках програми по поліпшенню умов праці на НВП «Зоря» активно відновлюється і оновлюється соціально-побутові об'єкти.

 

Довідка: ТОВ НВП «Зоря» - провідне підприємство хімічної промисловості України з 100-річною історією. В даний час продукція заводу знаходить застосування в хімічній, фармацевтичній, гірничодобувній, металургійній і агрохімічній галузях. В Україні це єдине виробництво, здатне запропонувати подібний асортимент продукції в рамках одного підприємства. На НВП «Зоря» працює близько 2000 осіб, завод розташований в м Рубіжне Луганської області.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 7
візитів сьогодні: 8293
візитів всього: 602709