Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
День Європи-2017 в навчальних закладах міста
25 травня 2017 року 10:23

 

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи.  Це  день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. 

Протягом травня в навчальних закладах міста вже  традиційно проходять різноманітні заходи, спрямовані на популяризацію європейських цінностей, єднання всіх націй континенту: майстер-класи різними мовами світу, квести, флеш-моби.  

Дуже  насиченою цьогоріч була програма до  Дня Європи в спеціалізованій школі № 2. Цікавою і креативною була експозиція Театру Живих Скульптур. Вчителі школи організували справжній євро-марафон, в ході якого діти дізнались багато цікавого про країни Євросоюзу. Класи  за жеребкуванням отримали собі квиток у віртуальну подорож до обраної  країни, а  педагоги допомагали тим, що на кожному уроці поповнювали знання учнів цікавими фактами та інформацією про обрану країну.  Приємний сюрприз найменшим учням подарували восьмикласники. Вони презентували власний  проект «Школи світу». Діти із захопленням знайомились з незвичайними та креативними школами країн Європи та світу. Серед них – школа-печера у Китаї та школа у човні  у Нігерії, підземна школа Америки та школа без дисципліни у Канаді, а ще школа-парк Діксі у Києві та школа Гузика у Одесі. Лідери  дитячої організації «СПЕКТР» підготували соцопитування для всіх учнів, вчителів і батьків школи: «Сорок видатних людей Європи від А до Я». 

В спеціалізованій школі № 10 учні із задоволенням брали участь у  вікторині «Ми – європейці». Захоплюючою для учнів стала квест-гра «Дорогою в Європу». Запамʼяталась глядачам яскрава концертна програма «Веселка над Європою». Учні СШ № 10 посіли почесне ІІІ місце у обласному етапі «Євроквізу – 2017».
    Хочеться звернути увагу батьків на те, що на базі вищезазначених навчальних закладів та КНВК «Рубіжанський ліцей» влітку 2017 будуть працювати мовні табори з денним перебуванням дітей, в яких діти засобами цікавих ігрових та  розважальних заходів зможуть підвищити рівень знань з іноземних мов, удосконалити мовні та міжкультурні навички.    
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 169
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1828
візитів всього: 599713