Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Виставка «Святині національного мистецтва» в бібліотеці-філії №1
22 травня 2017 року 11:56

 

Яскраві візерунки, що стеляться оксамитовим килимом барвистих трав і квітів, з яких нам посміхаються жар-птиці та вигадливі півні – все це створює неповторний, самобутній народний скарб українського народу – вишиванку.

Коли саме історія вишиванки бере початок, достовірно не відомо. Її виникнення та розвиток відбувались поступово, вбираючи в себе різноманітні елементи візерунків, орнаментів, які символізували світосприйняття та вірування наших предків.

День вишиванки – свято відносно молоде, воно зародилося навесні 2006 року. Всесвітній день вишиванки незмінно відзначають в третій четвер травня.

До цього свята в бібліотеці-філії №1 була підготовлена народознавча виставка «Святині національного мистецтва», яку прикрасили яскраві, колоритні роботи наших місцевих майстринь: Суржан Л. В., Тяпкіної Г. М., Головні Л. Є., Бабушкіної Н. П., Бутко А. М.

18 травня, в день свята, бібліотеку відвідали вихованці КДНЗ №1. Бібліотекар Кравченко Н.І. познайомила їх з виставкою і розповіла, що вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті; вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі.

Своєю красою вишиванки привертали увагу читачів бібліотеки, визиваючи у них позитивні емоції.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 12
візитів сьогодні: 16195
візитів всього: 606845