Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Європа та Євросоюз стали справжніми синонімами реформ, демократії і свободи – Президент привітав українців з Днем Європи
15 травня 2017 року 09:25

 

«Солідарним і єдиним фронтом український народ зараз стоїть на захисті європейських цінностей, на захисті свободи, на захисті демократії, але на захисті нашого суверенітету, територіальної цілісності, на захисті нашої незалежності. Зі святом Європи тебе, дорогий, величний, європейський український народе. Слава Європі і слава Україні», - привітав українців Петро Порошенко.

Молоді українці – учасники Революції Гідності, які також взяли участь в церемонії підняття прапору Європейського Союзу, підкреслили: наша країна щоденно захищає східні кордони Європи і подякували міжнародній спільноті, усім дружнім до України країнам за підтримку і допомогу.

«Для нас, молодих людей, День Європи – це день єдності демократичних принципів: свободи слова, справедливості та верховенства права. Це ті постулати, заради яких ми виходили під час Революції Гідності», - зазначали учасники урочистої церемонії.

Молодь подякувала Президентові, Уряду, парламенту, дипломатичному корпусу та усім, хто зробив здійсненним важливе історичне рішення, яке відкриває можливість безвізових подорожей українців до Європи. Молоді люди переконані, що це стало гідною відповідю усім євроскептикам та песимістам.

http://www.president.gov.ua/news/yevropa-ta-yevrosoyuz-stali-spravzhnimi...


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 28
переглядів: 7
візитів сьогодні: 8483
візитів всього: 602751