Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Відділ економічного аналізу та інвестиційної політики інформує
4 травня 2017 року 16:09

 

До уваги зацікавлених осіб

 

З метою сприяння розвитку туристичної галузі, стимулювання створення та просування якісного вітчизняного туристичного продукту, а також популяризації активного відпочинку серед широких верств населення, Харківською обласною державною адміністрацією планується проведення туристичної виставки «Харківщина: туристичні відкриття».

В програмі заходу заплановані: туристична виставка, інфотур Харківською областю, ділова та розважальні програми, презентації туристичних маршрутів, виступи творчих колективів тощо.

До участі у заході запрошуються туроператори та турагенства, заклади, що надають послуги з розміщення, підприємства індустрії активного відпочинку, виробники туристичного спорядження, видавці туристичної літератури, професійні асоціації, туристично-інформаційні центри, представники сільських зелених садиб, засобів масової інформації, а також органів влади та місцевого самоврядування.

На окремому стенді, «Туристична Україна», учасники виставки з різних регіонів України зможуть презентувати туристичний потенціал областей (міст) на харківському ринку туристичних послуг.

Туристична виставка працюватиме 02 червня 2017 року з 10:00 до 18:00 за адресою: м. Харків, вул. Академіка Павлова, 271, презентаційно-виставковий центр «РАДМІР - ЕКСПОХОЛ».

Умови та он-лайн заявка щодо участі на туристичному сайті «Харківський обласний туристсько-інформаційний центр» за посиланням: http://omctur.kh.ua/ru/page/turisticheskaya-vystavka-harkovshchina-turisticheskie-otkrytiya.

Додаткову інформацію щодо заходу можна отримати в:

 

Управлінні культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації - контактна особа: Костін Олександр Олександрович

тел.: +380 (57) 757 45 11, +380 (68) 974 01 50, e-mail: dkit@harkivoda.gov.ua.

ОКЗ  «Харківський організаційно-методичний центр туризму» - контактна особа: Холодок Валентина Дмитрівна, тел.: +380 (57) 757 45 13, 

+380 (97) 553 42 81, e-mail: tic_kh@ukr.net.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 15
візитів сьогодні: 1256
візитів всього: 599657