Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Прес-анонс  Луганської обласної організації Товариства Червоного Хреста України до Міжнародного дня Червоного Хреста і Червоного Півмісяця – 2017
3 травня 2017 року 11:07

 

154 роки тому розпочалась історія найбільшого в світі Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. 

Тож у день святкування Міжнародного дня Червоного Хреста і Червоного Півмісяця – 8 травня, так само як і протягом усього 2017 року, ми вшановуємо силу і міць всесвітньої гуманітарної мережі Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, широке охоплення її діяльності, а також зусилля волонтерів.

У всіх куточках планети гуманітарний Рух здійснює свою діяльність, щоб допомогти кожній людині. Всесвітнє співтовариство Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, що об’єднує в своїх рядах майже півмільйона співробітників та 17 мільйонів волонтерів, які представляють різні раси і релігії,  різні соціальні верстви суспільства,  є потужною силою, здатною змінити на краще життя тих, хто перебуває в найбільш уразливому становищі. При цьому здійснюється низка різноманітних видів діяльності – від забезпечення потреб тих, хто постраждав внаслідок лих і ситуацій збройного конфлікту, до надання допомоги жителям міст і віддалених сіл, а також захисту інтересів найбільш уразливих груп населення.

Керуючись Основоположними принципами Червоного Хреста: гуманність, неупередженість, нейтральність, незалежність, добровільність, єдиність, універсальність, вони мобілізують всю силу гуманності, щоб врятувати життя і полегшити страждання людей.

Коли мова заходить про Міжнародний Рух Червоного Хреста свідомість людей про нього визначає сукупність трьох складових Руху, який об’єднує три течії в один могутній потік: Міжнародний Комітет Червоного Хреста, Міжнародна Федерація товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Національні товариства. 

Складові частини Руху не висувають перед собою завдання зробити все, беручись за будь-який вид діяльності. Його першочергова задача полягає в тому щоб діяти в тих ситуаціях, де крім нього ніхто не може чи не хоче діяти. Своїми діями доповнює діяльність органів влади, не підміняючи їх, а вносячи без будь-якої упередженості, свій особливий вклад у ті ситуації, які часто неможливо передбачити.

Скарги і стогони страждаючих, що повсюди лунають у нашому світі, не можуть і не повинні сприйматися байдуже – вони повинні спонукати до дії.

Почути іншу людину, зрозуміти її – це значить відчути заклик до дії. У цьому і полягає сенс і мета Руху.

 

Луганська обласна організація  Товариства Червоного Хреста України,
     м. Сєвєродонецьк, пр-т Центральний, 17
     e-mail: krestlug@mail.ru


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 9
візитів сьогодні: 16434
візитів всього: 606869