Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Відділ економічного аналізу та інвестиційної політики інформує
12 квітня 2017 року 08:17

 

До уваги зацікавлених осіб

У м. Запоріжжя, за підтримки Запорізької обласної державної адміністрації, 22 квітня о 10:00 на каскаді фонтанів «Райдуга» відбудеться туристичний фестиваль-ярмарок «Запоріжжя – місце щастя» спільно з виконавчим комітетом Запорізької міської ради та ГО «Запорізька обласна туристична асоціація». Метою фестивалю є просування на південно-східному туристичному ринку України нового туристичного продукту та пропозицій, розширення кола ділових партнерів, активізація маркетингової та інвестиційної політики.

Запорізький туристичний фестиваль «Запоріжжя – місце щастя» презентуватиме туристичні продукти міста Запоріжжя та Запорізької області.

До участі запрошуються туроператори і турагенства, готельєри і спеціалісти гостинності, представники баз відпочинку, пансіонатів, зелених садиб, тощо, яким за заявками на безоплатній основі надаватимуться робочі місця, де можна буде обговорити умови праці, цінову політику в новому сезоні, укласти договори.

У програмі фестивалю – презентація нових туристичних маршрутів, зустрічі з відомими мандрівниками, розважальні програми для дітей та дорослих, розіграш путівок та призів від учасників фестивалю, показові виступи представників екстремальних видів спорту, презентація туристичної літератури, виступи колективів, та багато іншого.

За заявками учасникам надаються виставкові місця.

 

Телефони для довідок: (061)239-06-33, (096)109-04-56

Контактна особа – Нічта Катерина Володимирівна


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 6
візитів сьогодні: 1819
візитів всього: 585119