Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Рубіжанський міський Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді провів конкурс
7 квітня 2017 року 15:49

 

Українська дівчина і розумна , і красива

Так, найкращі в нас дівчата
Всі красою пребагаті.
Зачарують, спалахнуть,
У танок з вогнем візьмуть,
Калинову мають вроду
Всі красунечки зі сходу.

За доброю традицією у перший місяць весни Рубіжанський міський Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді проводить конкурс «Українська дівчина і розумна, і красива». Цей конкурс сприяє збереженню традицій і обрядів, української національної культури, виховує любов і повагу до спадщини, яку нам залишили наші пращури. 

Це свято таланту, розуму, дівочої краси. Дар’я Мерович, Раміта Аль-Сьюф, Надія Коверга, Анна Птушко, Діана Данелія, Софія Сохань, Ганна Ільїна, Софія Пшикова, Олександра Трощій, Дар’я Харченко, Анастасія Шеремет здивували глядачів та вибагливе журі своєю фантазією, розумом, майстерністю та різноманітними талантами.

Конкурс складався з трьох етапів. У першому дівчата розповідали про себе та демонстрували свої костюми, більшість з яких була виготовлена власноруч. У другому конкурсі, який мав назву «Ляльковий світ оберегів», учасниці, одягнуті подібно до виготовленої ляльки-мотанки чи стилізованої ляльки, розповідали про її функціональне призначення. Конкурсантки були схожі на казкових персонажів: «Купава», «Мавка», «Берегиня роду», «Маківка»…

Традиційний третій конкурс дав можливість красуням продемонструвати свої таланти: це і виконання ліричних пісень, і танці різних народів, і вміння писати картини та створювати пісочну анімацію.

Конкурс ще раз довів, що наші українські дівчата найвродливіші, найталановитіші, гарні господині, люблять свою країну. А тому переможених в цей день не було. Кожна учасниця отримала грамоту управління освіти Рубіжанської міської ради як переможниця в тій чи іншій номінації. А від членів журі та меценатів конкурсантки отримали чудові подарунки.

Хочеться сказати особливі слова подяки членам журі та людям, які завжди підтримують дитячу творчість, юних талантів та творчу ініціативу:  першому заступнику міського голови Якуніну О.В., депутатам міської ради Чаповій Л.А., Коваленко І.П., Ємцю О.А., Денищєнку Д.В., приватним підприємцям Маслову В.В., Соханю В.Н., Потапову О.П., фотографу Моргунову С., Безсоновій Л.О. ("Сана"), Гребенюк Л.М.("Оскар"), волонтеру БФ Романовського Голубу С.С., директору ТОВ "Рубіжанська панчішна мануфактура" Місюренку Г.В.

А також велика вдячність педагогм, батькам, які допомогли дівчатам у підготовці до конкурсу. Дякуємо за гостинність педагогічному колективу СШ № 2 та особисто директору школи Ошнеку О.А., заступнику директора з виховної роботи Левандовській О.М. Конкурс вкотре доводить, що наші дівчата найкращі. Ми сподіваємося, що це свято краси і розуму стане традиційним не лише в нашому місті, а й в регіоні.

 

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 24
візитів сьогодні: 1528
візитів всього: 585098