Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Міський дебатний турнір серед команд учнівської молоді
31 березня 2017 року 13:33

 

24 березня у Палаці Культури відбувся фінал міського дебатного турніру серед команд учнівської молоді. Сам турнір тривав декілька днів і об’єднав СШ№2, ЗШ№8, ЗШ№9, КЗ «РОЗШІ І-ІІІ ступені», КНВК «Рубіжанський ліцей» та КПР з дітьми та юнацтвом.

Почесними гостями та суддями фінальної гри були спеціаліст І категорії Рубіжанської міської ради Віта Боровик, Депутат Рубіжанської міської ради Юрій Цимбалюк та  координатор проекту «Громадський дім» Анна Самарська-Денищенко.

Програма «Дебати» — це яскрава, видовищна інтелектуальна гра, яка відкриває блискучі перспективи для активних молодих людей — майбутніх лідерів суспільства. Дебати готують до відповідального прийняття рішень, самостійності та іншими навичкам, необхідним у цивілізованому демократичному суспільстві.

Так кубок переможця отримала команда «Воля» КНВК «Рубіжанський ліцей», яка була наймолодшою командою у змаганнях. З впевненістю можна стверджувати, що всі інші команди не програли, а просто не перемогли, бо кожний учасник дебатів, показав і довів: майбутнє нашого міста у надійних руках. 

Приємним подарунком для учасників стали виступи вокально-хореографічного ансамблю «Вітамін» КПР з дітьми та юнацтвом.
Сподіваємось, що дебатний рух буде розвиватись у Рубіжному, залучаючи все більше шкіл і дітей нашого міста.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1801
візитів всього: 585119