Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
"Будуємо Україну разом"
3 квітня 2017 року 10:17

 

З 9 по 23 квітня до Рубіжного завітає мандрівний волонтерський табір "Будуємо Україну разом" (БУР).

Рубіжне - одне з 14 міст обраних у 2017 році для проведення табору БУР. Протягом цих 2-ох тижнів ми плануємо спільними зусиллями відремонтувати помешкання у 5-ти багатодітних сім'ях, зробити громадський простір і намалювати мурал. До Рубіжного приїдуть 30-35 волонтерів з усієї території України, також ми розраховуємо від 10 до 15 місцевих волонтерів, що приєднаються до табору.

Наша унікальність полягає в тому, що зранку наші волонтери працюють фізично, ремонтуючи будинки, а ввечері ми маємо спільну культурну програму. Рубіжне припало на час Пасхальних свят, тому окрім екскурсій по місту, цікавих доповідей від запрошених спікерів, навчальних тренінгів і знайомства з культурною спадщиною краю, ми будемо організувати традиційні Пасхальні святкування - гаївки і майстер класи розпису писанок.

Всі, хто мають бажання доєднатися до проекту в Рубіжному чи стати нашим волонтером можуть заповнити анкету, яка є у соц.мережах. Про дати і час проведення культурних заходів у Рубіжному ми будемо повідомляти завчасно на наших сторінках: ВКонтакті, та в Фейсбуці

Трохи історії про БУР:

Проект був заснований у 2014 році, коли команда БО "Львівська освітня фундація" побачила наслідки військових дій на сході України. Гуртуючи молодь з різних куточків України та світу, вже впродовж З років діяльності, нам вдалось відремонтувати понад 80 об'єктів. Це були, як будинки, пошкоджені внаслідок військових дій, помешкання родин героїв АТО, багатодітних та малозабезпечених сімей, так і споруджені громадські простори у містах.

Таким чином, через спільну працю, БУР прагне сприяти створенню мережі свідомих, активних, відповідальних українців, які розуміють, що зміни можливі, якщо ти сам в них приймаєш участь. Відтак, впродовж літа 2016 року, більше 400 бажаючих з 22 областей України, а також США, Росії і Польщі стали волонтерами БУР і спільно працювали в 11 містах України.


Наші посилання у соц. мережах:

https://www.facebook.com/burburbuuuuur/ та https://vk.com/burcamp

 

Піонерська Віра
Адміністратор проекту “Будуємо Україну Разом”
+38 (063)6747413

viravpionerska@qmail.com

https://vk.com/id9456700

 

Черкас Дмитро
Зв’язковий із громадськістю проекту “Будуємо Україну Разом”
+38 (099)4224 381

dcherkas97@gmail.com

https://www.facebook.com/dmytro.cherkas


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1828
візитів всього: 585166