Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Рубіжанський відділ Сєвєродонецької місцевої прокуратури Луганської області інформує
29 березня 2017 року 09:44

 

Рубіжанським відділом Сєвєродонецької місцевої прокуратури до суду направлено обвинувальний акт

щодо корупційного злочину

  Рубіжанським відділом Сєвєродонецької місцевої прокуратури здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях за фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, тобто у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.191, ч.1 ст.366 КК України.

  Встановлено, що керівник установи Рубіжанської міської ради, достовірно знаючи про відсутність на роботі працівника, вніс завідомо неправдиві відомості до табелів обліку робочого часу щодо перебування останнього на робочому місці, що стало підставою незаконного нарахування заробітної плати у розмірі 42 тис. грн., якою у подальшому заволодів керівник установи.

  За результатами досудового розслідування у березні 2017 року обвинувальний акт стосовно керівника установи направлено до суду для розгляду по суті.

  Також, процесуальним керівником у кримінальному провадженні заявлено цивільний позов в інтересах Рубіжанської міської ради щодо відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення.

  На цей час, судовий розгляд даного кримінального провадження триває.

        

С. Халявін, прокурор Рубіжанського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури юрист 2 класу


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 6
візитів сьогодні: 3255
візитів всього: 598846