Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Подання електронної декларації
22 березня 2017 року 11:07

 

Відповідно до ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» особи, зазначені у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Таким чином, повідомляємо про необхідність подання електронної декларації, шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства у строк до 01.04.2017.

Детальна інформація щодо процедури отримання електронного цифрового підпису, реєстрації на офіційному веб-сайті Національного агентства, а також роз’яснення щодо порядку заповнення електронної декларації містяться на офіційному веб-сайті Рубіжанської міської ради, у розділі «Електронне декларування».

У випадку встановлення факту неподання чи несвоєчасного подання декларації у визначений Законом строк, інформація щодо порушення вимог фінансового контролю буде невідкладно направлена до Національного агентства.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 6
візитів сьогодні: 6942
візитів всього: 602850