Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Управління житлово-комунального господарства повідомляє
21 березня 2017 року 09:24

 

Пільгові довготермінові кредити для молодих сімей та одиноких молодих громадян,

які перебувають на квартирному обліку, на будівництво (реконструкцію) і придбання житла.

Порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) чи придбання житла урегульований Положенням «Про порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29 травня 2001 року № 584. (далі - Положення 584);

Відповідно до Положення 584 право на отримання кредиту мають: молоді сім”ї та одинокі молоді громадяни, які перебувають на квартирному обліку, а саме:

- сім”я, в якій чоловік та дружина віком до 35 років включно;

- неповна сім”я, в якій мати (батько) віком до 35 років включно має неповнолітніх дітей (дитину);

- одинокі молоді громадяни віком до 35 років включно.

Кредит надається молодим сім’ям та одиноким громадянам на будівництво і придбання житла терміном до З0 років, але не більш ніж до досягнення старшим з подружжя пенсійного віку.

Об’єктом кредитування є квартири у багатоквартирних житлових будинках, індивідуальні житлові будинки та садиби, які продаються на вторинному ринку, за умови, що такі індивідуальні та багатоквартирні житлові будинки збудовано не більше ніж 20 чи реконструйовано не більше ніж 15 років тому, а також індивідуальні житлові будинки або квартири, які будуються (реконструюються).

Кредит надається за наступних умов:

- перебування кандидата на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов;

- підтвердження кандидатом своєї платоспроможності;

- внесення кандидатом на свій особистий рахунок, що відкривається регіональним управлінням Фонду в банку- агенті, першого обов’язкового внеску в розмірі не менш як 6% вартості будівництва (реконструкції) і придбання житла, розрахованої відповідно Порядку.

Розмір кредиту визначається регіональним відділенням Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву, вартістю будівництва (реконструкції) житла за цінами, що діють на час укладання кредитного договору, та витрат на страхування в період будівництва (реконструкції) житла. Згідно Будівельних Норм вартість будівництва 1 кв. м. загальної площі житла у Луганській обл.. складає 9246,0 грн. (з урахуванням НДС).

Розмір кредиту на придбання житла визначається регіональним відділенням Фонду, виходячи з нормативної площі житла та експертної оцінки. Сплата відсотків за кредитом:

- позичальник який не має дітей, сплачує кредит з відсотковою ставкою у розмірі 3 % річних суми зобов’язань за кредитом;

- позичальник, який має одну дитину віком до 18 років, звільняється від сплати відсотків за користування кредитом;

- позичальникові, який має двох дітей віком до 18 років, крім того, за рахунок бюджетних коштів погашається 25 відсотків суми зобов’язань за кредитом на момент застосування пільги;

- позичальникові, який має трьох і більше дітей віком до 18 років, -50 відсотків суми зобов’язань за кредитом на момент застосування пільги.

Відсотки за користування кредитом також не нараховуються; військовослужбовцям - з початку і до закінчення проведення АТО; резервістам та військовозобов’язаним - з моменту призову під час мобілізації, на час проходження військової служби.

За більш детальною інформацію, відносно Державного пільгового кредитування молодих сімей та одиноких молодих громадян, Ви можете звернутися до управління житлово-комунального господарства Рубіжанської міської ради: пл.. Володимирська, 2, 2- й поверх, каб. 249, тел.6-47-91.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 6
візитів сьогодні: 1793
візитів всього: 585117