Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Обращение Рубежанского Красного Креста
20 березня 2017 року 13:43

 

В Україні стартує Всеукраїнський місячник Червоного Хреста 

 

З 20 березня по 20 квітня під гаслом «Забезпечуючи найголовніше» буде проходити традиційний Всеукраїнський місячник Товариства Червоного Хреста України.

Його мета – привернути увагу суспільства до проблем вразливих категорій населення: внутрішньо переміщених осіб, самотніх непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних та неповних  сімей, дітей-сиріт, хворих на ВІЛСНІД або туберкульоз, а також сформувати громадську думку на користь милосердя. 

Заходи місячника – це збір коштів, продуктів харчування, одягу, взуття, предметів хатнього вжитку, медикаментів, речей для внутрішньо переміщених осіб і хворих, особливо тих, хто не може самостійно пересуватися, шкільного приладдя, іграшок, надання безоплатних транспортних, побутових, юридичних та інших послуг підопічним організацій Товариства Червоного Хреста України, упорядкування будинків та прибудинкових територій самотніх громадян похилого віку та інших категорій населення. 

Рубіжанський Червоний Хрест звертається до Вас з проханням надати натуральну допомогу для дітей, яки знаходяться  на обліку в тубкабінете  у кількості 24 чол. ( молоко згущене, печиво, цукерки, цукор, макаронні вироби, крупи, соки, тощо).

Кошти та натуральна допомога, що надійдуть до організацій Товариства під час місячника, допоможуть: 
•    надати адресну матеріальну та натуральну допомогу малозабезпеченим верствам населення, притулкам та інтернатам для дорослих і дітей,
•    поповнити склади недоторканих запасів усім необхідним для надання допомоги потерпілим громадянам під час надзвичайних ситуацій техногенного, природного чи побутового характеру, у тому числі зміцнити матеріальну базу для оперативної та ефективної роботи загонів швидкого реагування;
•    поновити матеріально-технічну базу для навчання населення навичкам надання першої допомоги особам, які постраждали при надзвичайних ситуаціях тощо. 

Сподіваємося, що добрі та щирі люди не залишаться байдужими до тих, кому необхідна їхня допомога. Приєднуйтесь до благородних справ Червоного Хреста! 


Голова міського Товариства 
 Червоного Хреста                                                          Т.В. Кучерова


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 11
візитів сьогодні: 1179
візитів всього: 585664