Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В Рубіжному привітали працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення 
17 березня 2017 року 13:50

 

Кожну третю неділю березня в Україні відзначають День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення (його встановили згідно з Указом Президента України від 15 лютого 1994 року). 

17 березня в великій залі Рубіжанської міської ради із цієї нагоди відбувся урочистий захід, який відкрився  Державниим Гімном України. 

На початку заходу начальник управління житлово-комунального господарства Жердєв Д.О. виступив з доповіддю та привітав з професійним святом.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Грамоти виконавчого комітету Рубіжанської міської ради міський голова Хортів С. І. вручив кращим працівникам галузі.  Також,  Грамотою виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за активну громадянську позицію та значний внесок у розвиток міста  відзначили  Романовського А.А., керівника громадської організації «Наш город Рубежное». 

Слова привітань та подяки за нелегку працю пролунали від секретаря міської ради Соловйова В.І.,  депутата Рубіжанської міської ради, голови постійної  комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування та земельних відносин Купцова В.В. та керівника українсько-німецького проекту захисту соціально-економічних прав жителів України Лисянського П.Л. 

 

Пропонуємо вашій увазі відео-трансляцію урочистого заходу.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 5
візитів сьогодні: 954
візитів всього: 586346