Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
14 березня - День українського добровольця 
14 березня 2017 року 11:29

 
 

Цього року ми вперше відзначаємо День українського добровольця. Це свято 17 січня 2017 року встановлено постановою Верховної Ради України № 1822-19  з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.  Постановою передбачено встановити День українського добровольця та відзначати його щорічно 14 березня. 

14 березня 2017 року у м. Рубіжне з нагоди відзначення Дня українського добровольця та  вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, відбулося покладання квітів до Пам’ятного знаку українським військовослужбовцям Новоград-Волинської 30-ї ОМБР, які загинули під час бойових дій 2014 року в м. Рубіжне.

У заході взяли участь головний спеціаліст загального відділу Якубовська І.М., голова ради ветеранів Негребецька  Л.А., які здійснили  покладання квітів до Пам’ятного знаку та вшанували громадян, що загинули, відстоюючи незалежність та територіальну цілісність під час проведення антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях, хвилиною мовчання.

В цей день  в молитовних приміщеннях міста пройдуть молебні за загиблими учасниками добровольчих формувань.

О 15-00 в КУ «Міський музей» відбудеться урочистий  захід з нагоди відзначення Дня українського добровольця за участю учасників добровольчих формувань, представників Рубіжансько-Кремінського  військового комісаріату та Рубіжанського відділу поліції ГУНП в Луганській області, учнів загальноосвітніх закладів. 
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1078
візитів всього: 585665