Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформує РУБІЖАНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ. Ярмарок робітничих професій.
5 березня 2012 року 17:10

 

3 березня 2012 року в місті Рубіжне відбувся ярмарок робітничих професій, що представив  ВП «Рубіжанський політехнічний коледж імені О.Є.Порай-Кошиці Луганського національного університету імені Т.Шевченко» та ВП «Рубіжанський професійний електромеханічний ліцей Луганського національного університету ім. Т. Шевченко».

Презентувалися  професії : «Перукар», «Кухар», «Пекар», «Кравець». Сама презентація пройшла в інтерактивній формі: майстер-клас від студентів кулінарів, кондитерів, перукарів, кравців.

Не за очі, а на власні очі  відвідувачі ярмарку побачили  грандіозну виставу «Витоки творчості», в головних ролях виступали студенти, демонструючи прекрасну фахову підготовку, в майбутньому, як сподіваються вчителі-наставники, класні перукарі, кравці-модельєри, кухарі, пекарі-кондитери.

Навчальна база коледжу та електромеханічного ліцею дозволяє в навчальному процесі застосовувати новітні форми навчання з використанням комп’ютерної сучасної техніки та сучасних програм.

Про актуальність професій, що презентувалися на ярмарку, про можливості працевлаштування на регіональному ринку праці та ринку праці в цілому  розказав директор Рубіжанського міського центру зайнятості Юрій Миколайович Арцев та побажав сьогоднішнім та майбутнім студентам: « В житті короткому, як сон зроби найголовніше: знайди себе. Свій ритм, свій тон, свою мету  найвищу. Немає вибору – життя не дасть нам озирнутись. Сто варіантів майбуття, і мить одна – відбутись!»
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 10
візитів сьогодні: 9397
візитів всього: 600476