Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві інформує
1 березня 2017 року 13:14

 

Основні напрями взаємодії з роботодавцями в умовах адміністрування єдиного внеску

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві в м. Рубіжному являється структурним підрозділом Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві України (на обліку знаходиться 2512 страхувальників) та забезпечує конституційні гарантії щодо соціального захисту, охорони життя та здоров'я громадян у процесі їх трудової діяльності всім застрахованим громадянам України, що перебувають в офіційних трудових відносинах.

Одним із важливих напрямів роботи відділення є забезпечення надходження страхових коштів до бюджету Фонду за рахунок надходження від страхувальників заборгованості минулих років, коштів від накладених штрафних санкцій, нарахованих капіталізованих платежів страхувальникам-банкрутам та інші, адже від цього залежить повнота, якість та своєчасність надання соціальних гарантій потерпілим на виробництві.

Роботодавець як страхувальник зобов'язаний сплатити єдиний соціальний внесок до органу ДФС, у випадку наявної заборгованості станом на 01.01.2011 року – сплатити її на рахунок відділення виконавчої дирекції Фонду. У той же час, у разі настання нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, за Фондом зберігаються всі обов'язки щодо відновлення здоров'я та працездатності потерпілих, відшкодування шкоди, заподіяної їх здоров'ю та життю.

Найбільшими боржниками у відділенні виконавчої дирекції Фонду в м. Рубіжному є: КП «ЖЕК № 1» (80,69 тис.грн), ВАТ «Рубіжанський завод «Спутник» (7,36 тис.грн.), ВП «Рембудмонтаж» (7,85 тис. грн.). Враховуючи важкий економічний стан в країні, неперерахування страхових внесків у повному обсязі, може призвести до затримки страхових виплат потерпілим на виробництві.  Але вся заборгованість по цих підприємствах заявлена відділенням до судів та державної виконавчої служби, проведені усі заходи до запобігання утворення нової заборгованості, також налагоджена тісна взаємодія з місцевими органами виконавчої влади, органами ДФС, державним реєстратором з питань погашення заборгованості.

Ця  робота є запорукою стабільної діяльності Фонду та гарантією забезпечення  застрахованим особам страхових виплат та надання соціальних послуг, фінансування заходів, спрямованих на профілактику страхових випадків, витрат на забезпечення функціонування системи загальнообов'язкового державного соціального страхування.

 

Скурідіна Н.М., начальник відділу обліку страхувальників та правового забезпечення  відділення ВД Фонду у м. Рубіжному.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 8
візитів сьогодні: 3068
візитів всього: 585902