Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Всеукраїнський конкурс малюнків «Крейдою на дошці».
27 лютого 2017 року 09:54

 

Вже не вперше компанія ТМ «ТСО» оголошує конкурс «Крейдою на дошці», в якому приймають участь заклади освіти України. Щомісяця тема конкурсу змінюється. Умова проста: оригінальний малюнок на класній дошці і креативне фото «художників» поруч. За перемогу боролося багато претендентів. 

Кращі роботи визначали відкритим інтернет-голосуванням, а найкращу - рішенням конкурсного журі. Вихованці гуртка «Arcobaleno» Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом прийняли участь в двох етапах конкурсу. Формальова Валерія и Богайчук Віталіна дуже активно включилися в роботу, із задоволенням малювали, проявляли свої творчі здібності. Конкурсна робота дуже згуртувала дітей і було радісно бачити їх дружню співпрацю.

У грудневому конкурсі «Крейдою на дошці» на тему: «Свято наближається!» взяли участь 51 школа України. Було надіслано 87 малюнків.

У січневому конкурсі «Крейдою на дошці» на тему: «Різдвяна історія» взяли участь 91 школа України. На який було надіслано вже 197 малюнків.

Кращі роботи визначали відкритим інтернет-голосуванням, а найкращу - рішенням конкурсного журі. На жаль призові місця вихованці поки що не вибороли, але гурток було двічі премійовано подарунковим сертифікатом, які дають можливість на придбання продукції  компанії ТМ «ТСО» зі знижкою.

Ми ще раз переконалися в тому, що наші учні надзвичайно творчі й талановиті. А їх конкурсні роботи «Свято наближається!» і «Різдвяна історія» (теми конкурсних малюнків) справді достойні найвищої похвали. Окрема подяка керівнику гуртка образотворчого мистецтва Янченко Галині Вікторівні. 
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1169
візитів всього: 585664