Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
До уваги суб’єктів господарювання!
24 лютого 2017 року 10:55

 

23-24 березня 2017 року у м. Сєвєродонецьку (приміщення Льодового палацу спорту, вулиця Маяковського, 28) планується проведення заходу Бізнес-експо Луганської області (далі - Бізнес-експо). Концепція проведення заходу та заявка-анкета щодо участі у ньому додаються.

Бізнес-експо є важливим інструментом для просування бізнес-можливостей за межі регіону, посилення ділового партнерства та встановлення нових зв'язків з місцевими і національними діловими партнерами.

Форматом проведення Бізнес-експо передбачено організацію виставки, тематичних панелей, круглих столів, галузевих дискусій, на яких будуть присутні представники: державних органів влади, бізнес-інфраструктури, ділових асоціацій, кредитно-фінансових та міжнародних організацій які надають міжнародну технічну допомогу на розвиток підприємництва.

Враховуючи важливе значення заходу та можливі перспективи для бізнесу області, просимо поінформувати місцевих суб’єктів господарювання.

Кожен суб’єктів господарювання області, який вирішить прийняти участь у Бізнес-експо, матиме змогу безкоштовно отримати обладнану виставкову площу в рамках загальної експозиції. Крім цього, для учасників заходу буде підготовлено пакет іміджевих маркетингових матеріалів та надана допомога в просуванні їх комерційних пропозицій.

У зв'язку із вищезазначеним просимо надати на паперових носіях та електронну пошту ріdрг_ес@і.иа Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму пропозиції щодо участі у заході представників малого та середнього бізнесу .

У разі виникнення додаткових питань щодо участі у Бізнес-експо звертайтеся до Олександра Осовець, спеціаліста з питань працевлаштування та зайнятості Програми з відновлення та побудови Миру ПРООН
(oleksandr.osovets@undp.org, 050-353-09-75, 098-274-06-45);

Додатки:

1. Анкета;

2. Концепція бізнес-експо.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 6
візитів сьогодні: 931
візитів всього: 586343