Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
РІДНА МОВА В МІСЬКОМУ МУЗЕЇ
24 лютого 2017 року 09:52

 

«Мова – твого життя основа»,  під такою назвою пройшов музейний захід, присвячений дню рідної мови. Виставка дитячого мовного плакату та ужиткового мистецтва зібрала найкращі роботи вихованців  Рубіжанської  обласної загальноосвітньої школи-інтернату, комплексу позашкільної роботи  та дитячої школи мистецтв. В  ці дні  ми святкуємо день рідної мови. Це всесвітнє свято було застосовано з метою сприяння  багатому культурному та мовному розмаїттю. Музей представляє відвідувачам невелику кількість  дитячих робіт. Але кожна з них – перлина дитячої творчості.

Керівник музею О.М.Старікова підкреслила важливість таких заходів та познайомила відвідувачів з деякими історичними вражаючими фактами про українську мову. 

Найкраще  любов до рідної мови можна висловити мовою творчості. Це і зробили вихованці та учасники багатьох гуртків Комплексу позашкільної роботи (кер. Т. Набока), учні  Дитячої школи мистецтв (кер. О.Ганшина, викладач С.Бондар), гурток «Золоті долоньки» Рубіжанської  обласної загальноосвітньої школи-інтернату ( дир.Ю.Небесний). 

Але це не тільки  малюнки  та цікаві роботи, а й вірші та пісні про рідну мову. Дуже  завзято продемонстрували свої музичні та літературні таланти вихованці   школи-інтернату та учасники театру «Браво» СШ№ 7 (керівник О.П. Фролова).

На виставці немає переможців, всі роботи юних творців - найкращі. Тому дипломи за участь та невеличкі подарунки від депутатів міської ради були  дуже в нагоді.
      Міський музей запрошує всіх відвідати виставку, яка триватиме до 13 березня.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 5
візитів сьогодні: 7125
візитів всього: 602850