Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Шануймо рідну мову!
23 лютого 2017 року 08:16

У 1999 році на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, яка проходила в Парижі, було оголошено про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності». З того часу в нашій країні щороку 21 лютого відзначається День рідної мови.

Мова – духовний скарб нації, її найцінніший дар, це носій прекрасних традицій та звичаїв, цінної культурної спадщини народу.

Цього дня Рубіжанський міський Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді проводить різні заходи. Методист Центру Хмельницька О.П. та керівник гуртка Бохенко С.О. підготували пізнавально-ігрову програму для вихованців ДНЗ № 9 «Дельфін». Педагоги розповіли про історію свята, організували руханки, загадували українські загадки. Вихованці груп «Кашалотик» та «Алые паруса» отримали у подарунок журнали «Ліхтарик», які регулярно надсилають Вінницькі волонтери. А також книжечки з народними казками та портрети українських гетьманів, які передала малечі Оксана Левкова, керівник ГО «Не будь байдужим!». Наші дорослі гуртківці власноруч зробили для дітлахів ангеликів-мотанок, які будуть оберігати кожну групу в садочку, та макети українського подвір’я.
Щиро дякуємо за гостинність та співпрацю завідувачу ДНЗ № 9 «Дельфін» Паньковій Н.В., вихователю-методисту Юр’євій Л.В., вихователям Тронзі Т.Л., Доценко М.М.

Отже, шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, захищайте, розкривайте для себе її велич й могутню силу. Збережіть її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь!


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1959
візитів всього: 585610