Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ВПЛИВ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАХОДІВ НА РІВЕНЬ ВИРОБНИЧОГО ТРАВМАТИЗМУ
21 лютого 2017 року 16:34

   

Безпека праці є основною гарантією стабільності та якості будь-якого виробництва.

До того ж відсутність нещасних випадків позначається на професійній активності працюючих, на моральному кліматі в колективі, а, отже, і на ефективності та продуктивності праці, скорочує витрати на пільги та за роботу в шкідливих та небезпечних для здоров'я умовах. Вчасно проведені профілактичні заходи не лише зекономлять чималі кошти страхувальників, а головне убезпечать працюючих від травм і каліцтва, а, отже, збережуть їхнє здоров'я і життя.

Працівниками відділення виконавчої дирекції Фонду в м. Рубіжному велика увага приділяється проведенню профілактичних заходів, спрямованих на запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози здоров'ю застрахованих, викликаних умовами праці.  

Щоквартально розглядаються питання виробничого травматизму. Заслуховуються керівники підприємств, на яких сталися нещасні випадки, та виконання заходів, запропонованих комісіями з розслідування нещасних випадків. Налагоджена тісна співпраця з усіма соціальними партнерами, органами законодавчої і виконавчої гілки влади, органами місцевого самоврядування.  

Проведення профілактичних заходів дає змогу зменшити рівень травматизму на виробництві, в тому числі і смертельного. Проте, незважаючи на роботу, яка проводиться, як спеціалістами відділення, так і керівниками підприємств, ризик травмування на багатьох робочих місцях залишається доволі високим, а тому забезпечення належного рівня роботи з питань охорони праці на кожному підприємстві, в установі, організації має стати справою честі для всіх роботодавців, адже безпечні умови праці – це життя та здоров'я працівників.

Мясоєдова М.С., страховий експерт з охорони праці
 відділення виконавчої дирекції Фонду в м. Рубіжному


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 14
візитів сьогодні: 3193
візитів всього: 598845