Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
У м. Рубіжне відбулося покладання квітів до Пам’ятного знаку українським військовослужбовцям Новоград-Волинської 30-ї ОМБР
20 лютого 2017 року 14:08

20 лютого у м. Рубіжне з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні відбулося покладання квітів до Пам’ятного знаку українським військовослужбовцям Новоград-Волинської 30-ї ОМБР, які загинули під час бойових дій 2014 року в м. Рубіжне відстоюючи незалежність та територіальну цілісність України.

У заході взяли участь секретар Рубіжанської міської ради Віктор Соловйов, голова ради ветеранів Негребецька  Л.А., ТВО військового комісара Рубежансько-Кремінського об'єднаного військового комісаріату Суханов В.В. та офіцер Рубежансько-Кремінського об'єднаного військового комісаріату Шкурко В.М., які здійснили  покладання квітів до Пам’ятного знаку та вшанували хвилиною мовчання громадян, що загинули, відстоюючи незалежність та територіальну цілісність під час проведення антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 19
переглядів: 12
візитів сьогодні: 7104
візитів всього: 602850