Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Відділ економічного аналізу та інвестиційної політики інформує
10 березня 2017 року 16:00

 

До уваги зацікавлених осіб

З метою формування інформаційної електронної бази економічного потенціалу Луганщини облдержадміністрацією планується випуск бізнес-каталогу, в якому будуть представлені основні галузі економіки області з інформацією про діяльність суб’єктів господарювання, діючі бізнес-об’єднання та об’єкти інфраструктури підтримки підприємств області.

Також, на сторінках каталогу будуть розміщені дані про земельні ділянки та виробничі приміщення, які можуть стати основою для започаткування успішного бізнесу, пропозиції для потенційних інвесторів.  

Серед галузей планується представити промисловий комплекс, сільське господарство, будівництво, туризм, послуги транспорту та зв’язку, готельно-ресторанний бізнес, санаторно-курортні та оздоровчі заклади, торговельні, розважальні, спортивні та культурні заклади. 
Даний інформаційний ресурс буде створено з метою сприяння встановленню та розвитку прямих ділових контактів між підприємцями області та інших регіонів України, покращання інвестиційного клімату та залучення інвестицій.

У разі Вашої зацікавленості, з метою подання узагальненої інформації по місту Рубіжне до облдержадміністрації для інформаційного наповнення каталогу, просимо надавати інформацію щодо Вашого підприємства, бізнес-об’єднання, об’єкту інфраструктури за всіма сферами діяльності, які ним здійснюються на території міста Рубіжне згідно додатку (за кожною сферою окремо) відділу економічного аналізу та інвестиційної політики Рубіжанської міської ради до 27.02.2017 на електронну адресу ueconomy@rmr.gov.ua з подальшим паперовим підтвердженням. 

Додаткова інформація за тел. (06453) 64727 - відділ економічного аналізу та інвестиційної політики Рубіжанської міської ради.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 11
візитів сьогодні: 3064
візитів всього: 585900