Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Взаємодія та співпраця
10 лютого 2017 року 15:06


                                         

 Працюємо разом

 

Нещодавно  відбулася робоча  зустріч представників  Рубіжанського міського центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді та представників мобільної бригади соціально-психологічної допомоги м.Рубіжне  з Селютіною  Н.В. - начальником  Рубіжанського відділу з питань пробації Північно-Східного  міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, підполковником внутрішньої служби, та працівниками цього відділу.  Мета зустрічі - обговорення питань взаємодії та співпраці. Під час зустрічі мова йшла про два головних направлення діяльності:

1. Профілактика гендерно зумовленого ( в тому числі домашнього) насильства;  надання соціально-психологічної допомоги  потерпілим від різних видів насильства.

2. Обговорення спільних заходів для підлітків, що мають проблеми з законом, з метою  попередження повторних правопорушень.  

Домовились про спільні дії у цих напрямках. Зокрема, обмін інформацією, організацію корекційної роботи з жертвами насильства та проведення комплексу профілактичних заходів для підлітків та молоді. 
      

     


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 11
візитів сьогодні: 919
візитів всього: 586341