Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Відділ економічного аналізу та інвестиційної політики інформує
6 лютого 2017 року 11:11

 

До уваги зацікавлених суб’єктів господарювання

З метою своєчасного інформування експортерів області про зміни в законодавстві країн світу, які можуть вплинути на їх діяльність, інформуємо про наступне.

За повідомленням Посольства України в РІ, з 31.01.2017 Іракська сторона запроваджує новий порядок ввезення на територію країни м’яса свійської птиці та червоного м’яса.

Згідно з нововведеннями, іноземні підприємства мають подати заявку до Департаменту здоров’я тварин Міністерства сільського господарства та аграрної реформи Республіки Ірак (далі - РІ). Крім того, вони мають забезпечити відвідання господарства іракськими експертами у складі представників Міністерства сільського господарства та аграрної реформи, Міністерства охорони здоров’я, контролюючого органу при офісі Прем’єр-міністра РІ. При цьому, витрати покладаються на потенційного експортера. Після інспекції підприємства іракськими спеціалістами надається безстроковий дозвіл на експорт м’яса на територію Іраку.

Заявки на експорт м’яса до РІ подаються у вигляді листа (англійською або арабською мовою) на адресу Департаменту здоров’я тварин. Міністерства сільського господарства та аграрної реформи РІ через Посольство РІ в Україні (е-mail: ecоnіraq@gmail.com.). Зокрема, у листі зазначається загальна інформація про підприємство, вказуються контакти для зворотного зв’язку (електронна пошта, телефон), додається копія ветеринарного сертифікату (слово OFFAL прибрати) та характеристики продукції.

Надаємо робочі контакти Посольства України в РІ:

-    цілодобовий номер Посольства - (00-964-790) 416-71-52;

-    Тимчасовий Повірений у справах України в Республіці Ірак Кузаков Олександр Олександрович - (00 964-782) 302-90-89;

-    електронна пошта Посольства – emb_iq@mfa.gov.ua.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 12
візитів сьогодні: 7123
візитів всього: 602850