Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Служба у справах дітей повідомляє
1 лютого 2017 року 13:44

 

 

 

Ще один дитячий будинок сімейного типу створено у м.Рубіжному.

 

    24 січня 2017 року рішенням виконавчого комітету Рубіжанської міської ради створено дитячий будинок сімейного типу, в який передано на спільне проживання та виховуватися з однієї сім`ї п’ять малолітніх братів та сестер, позбавлених батьківського піклування. 

В місті вже функціонує два дитячих будинки сімейного типу, в них виховується 14 дітей – вихованців та чотири прийомні сім`ї в яких виховується чотири дитини даної категорії.

На цей час зі 111 Рубіжанських  дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 102 дитини виховується в сімейних формах виховання.

 

Рейд « Сім’я»


   Згідно розпорядження міського голови №6 від  10.01.2017 року службою у справах дітей спільно з суб’єктами соціальної роботи та працівниками міського відділу поліції були проведені  профілактичні рейди «Сім`я». Обстежено умови проживання 24 сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, де  мешкає 54 дитини. 
    Під час рейду виявлено родину, в якій у зв`язку з невиконанням матір`ю батьківських обов`язків, троє малолітніх дітей потребували негайного медичного обстеження та лікування. Дітей з родини влаштовано до інфекційного відділення центральної міської лікарні. Також виявлено неповнолітнього хлопчика, який залишився без догляду батьків. До вирішення питання з батьками та можливості  повернення до родини, дитину було влаштовано до центру соціальної – психологічної реабілітації дітей  м. Лисичанська.
    Жінка-породілля, мати двох малолітніх дітей, у зв`язку з пологами мала намір залишити дітей зі сторонніми особами. Спеціалістами  служби у справах дітей на час перебування матері у пологовому відділенні, двох малолітніх дітей тимчасово влаштовано до соціальної палати дитячого відділення центральної міської лікарні.
За невиконання батьківських обов’язків за клопотання служби у справах дітей відносно 4 батьків винесено рішення про  притягнення до адміністративної відповідальності,  вісім батьків попереджено.
    Всі сім`ї, обстежені в ході рейду, перебувають на контролі служби у справах дітей Рубіжанської міської ради.


 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 11
візитів сьогодні: 6946
візитів всього: 602850