Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Літературний реквієм «Згадаймо Крути – двобій між життям і смертю»
27 січня 2017 року 16:19

 

29 січня Україна відзначає День пам’яті героїв Крут. 99 років тому молоді захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.

В цей день у 1918 року поблизу залізничної станції Крути, що розташована за 130 кілометрів на північний-схід від Києва, 300 курсантів військової школи, студентів і гімназистів прийняли на полі нерівний бій із майже 5-тисячною більшовицькою армією, який тривав лише п'ять годин. 

Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії.

27 січня бібліотека-філія №2 презентувала літературний реквієм «Згадаймо Крути – двобій між життям і смертю» метою якого є вшанування подвигу юних героїв,  увічнення звитяги українського духу і зброї в історичній пам'яті народу. Всі користувачі, які завітали цього дня до бібліотеки, були ознайомлені з літературою на цю тему. Було багато бажаючих взяти додому книги представлені на виставці.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1961
візитів всього: 585609