Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В КДНЗ № 9 відбувся круглий стіл
24 січня 2017 року 09:28

 

17.01.2017р. в КДНЗ№9 відбувся круглий стіл на тему: «Організація інклюзивної освіти в ДНЗ». В роботі круглого столу прийняли участь представники міської  ПМПК, вчителі та спеціалісти ЗОШ № 3 та педагоги КДНЗ № 9.
     Розвиток інклюзивної освіти в м. Рубіжному набуває сьогодні особливої актуальності. Важливо допомагати загальноосвітнім закладам забезпечити інклюзивне виховання і освіту дітей з обмеженими можливостями здоров'я. В основу інклюзивної виховання покладена ідеологія, яка забезпечує однакове ставлення до всіх дітей, необхідні умови для дітей, що мають свої освітні потреби. «Нам не просто треба прийняти їх в дитячий сад, потрібно створити відповідні умови котрі дадуть можливість розвиватися дітям з обмеженими можливостями надалі у школах», пояснила завідувач КДНЗ № 9 Панькова Н. В.
    Своїм досвідом роботи поділилися вихователі та спеціалісти спеціалізованої групи для дітей з ЗПР КДНЗ № 9. Вони розповіли, як будується їх навчально-виховний процес протягом дня з дітьми з особливими потребами. Також виступили вихователі інклюзивної групи та асистент вихователя інклюзивної групи КДНЗ № 9, розповіли,  як будується їх взаємозв’язок під час навчального процесу.

Учасниками круглого столу була прийнята резолюція, в  якій була підтримана ініціатива співробітництва ЗОШ№3 з КДНЗ № 9 з питання розвитку інклюзивної освіти і  роботи по виявленню й узагальненню кращого досвіду реалізації інклюзивного підходу «Кращі практики з інклюзивної освіти».  
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 9
візитів сьогодні: 6968
візитів всього: 602851