Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Студентська молодь і сучасний ринок праці м.Рубіжне. Зустріч зі студентами-випускниками РПК ім. О.Є. Порай-Кошиці.
17 лютого 2012 року 10:49

 

Сучасна молодь уже сьогодні визнає, що саме вона визначає політичні, економічні й соціальні структури суспільства. Але, на жаль, здебільшого молоді люди не мають повного й адекватного уявлення про реальне положення сучасного ринку праці, тенденції його розвитку, не мають навичок пошуку роботи й спілкування з роботодавцями, що надає право вважати, що молодь має потребу в більше повній і поточній інформації про ринок праці.

З метою надання кваліфікованої інформації спеціалісти Рубіжанського центру зайнятості зустрічаються зі всіма студентами останніх курсів всіх навчальних закладів міста. Адже кожен студент замислюється про роботу за фахом і, звичайно, як побудувати власну кар’єру.

Основне питання на таких зустрічах – проблеми молоді у сфері зайнятості. Як безболісно вирішити ці проблеми, як зробити працевлаштування успішним – консультують спеціалісти центру зайнятості. Від студентів, у свою чергу, поступає сесія запитань: порядок реєстрації в службі зайнятості; професії, які користуються та не користуються на ринку праці; середня заробітна плата в регіоні, матеріальне забезпечення на випадок безробіття; вимоги до написання резюме та ефективного проходження співбесіди з роботодавцем та ін.

Такі зустрічі допомагають студентам, майбутнім фахівцям, прискорити свою адаптацію у сучасних економічних умовах.      сучасних економічних умовах. 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 10
візитів сьогодні: 19091
візитів всього: 607356