Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
У Палаці культури відбувся святковий концерт
16 січня 2017 року 15:58

 

«Як на Старий Новий рік»

 

13 січня 2017 року міський Палац культури гостинно зустрів рубіжан та гостей міста на святковому концерті «Як на Старий новий рік», тим самим продовживши цикл Новорічних і Різдвяних свят. Концерт відкрила вокальна композиція «Щедрик» у виконанні солісток шоу-групи «Нон-стоп» та групи «Lunar Sun», яка була прийнята глядачем бурхливими оплесками та оваціями. 

Чудовими подарунком став  виступ Народного хору Народної пісні, який виконав такі пісні як: «Іхали козаченьки» та «Кликав козак дівку». 
Насичену святкову програму продовжували найкращі вокалісти міста, які  чарували слухачів своїм голосом: Ірина Бондарчук, Ганна Бережна, Ганна Козлова, Анжеліка Ковальчук, Ірина Данько. 

Теплоту та радість, гарний настрій та натхнення дарували глядачам вихованці хореографічних колективів міського Палацу культури: «Орля», «Ладусі», «Модус», «Барвінок», «Фортуна»,  «Нон-Стоп». Також свій виступ рубіжанам подарувала випускниця хореографічного відділення міської дитячої школи мистецтв Дар’я Костенко. 

В цей святковий вечір вперше на сцену вийшли дівчата зі школи моделей МКУ «Палац культури», які продемонстрували глядачам всю красу українських національних костюмів. Їх підтримали справжні козаки з театру вогню «Dark Flame» із яскравим світлодіодним шоу. 

Колектив міського Палацу культури впевнений, що цю зустріч рубіжани та гості міста  запам`ятають як радісну,  чудову подію, яка викликала у всіх гарний настрій та позитивні емоції.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 6
візитів сьогодні: 6903
візитів всього: 602845