Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Відбулися Різдвяні народні гуляння
11 січня 2017 року 13:32

«Пригоди Різдвяної ночі»

 

6 січня 2017 року о 16.00 на центральній площі міста відбулось народне гуляння улюбленого усіма свята Різдва Христового «Пригоди Різдвяної ночі», яке підготував творчій колектив міського комунального закладу «Палац культури».

Мешканці та  гості міста із сім’ями, не дивлячись на непогоду, прийшли подивитись та взяти участь у  святковій програмі та розділити радість Різдва Христового з оточуючими. 

Відкрили програму два Янголи, які повідомили мешканців міста про гарну новину:  «Син Божий народився». Потім на сцені з’явилися представники  нечистої сили  - два Чорта, які проводили веселі ігри та конкурси з учасниками Різдвяного дійства. Раптом на сцені з’явилась і сама Солоха, до якої в гості завітав Козак Чуб. Разом вони розважили мешканців міста веселими діалогами та розвагами.   На сцені з традиційними колядками та щедрівками виступали ансамбль Народного Хору Народної пісні та Народний  хор ветеранів. Наприкінці вистави всі учасники, разом із гостями виконали  відому пісню «Добрий вечір тобі…». 
Площу всі покидали з справжнім відчуттям свята Різдва Христова. 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 7
переглядів: 9
візитів сьогодні: 2882
візитів всього: 598844