Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
НОВОРІЧНИЙ  СЮРПРИЗ
27 грудня 2016 року 13:08

Комп’ютерний клас в Рубіжанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 був придбаний в 2007 році та складав всього п’ять комп’ютерів (4 учнівських та 1 вчительський). Це в середньому 1 комп’ютер на 61 учень. В сучасних умовах, коли ІКТ є основою навчання та викладання не тільки інформатики, але і всіх без виключення дисциплін, відсутність достатньої кількості комп’ютерів, низька працездатність існуючих, складає серйозну проблему учням та педагогам школи. Тому влітку 2016 року колектив  школи звернувся до Департаменту освіти і науки Луганської ОДА з проханням-проектом про допомогу. 

23 грудня 2016 року  Рубіжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 отримала 20 новеньких комп’ютерів, які були надані нашій державі КНР. Дорогоцінне обладнання було передано школі за участі заступника голови облдержадміністрації Ольги Лішик та директора Департаменту освіти і науки Луганської ОДА Юрія Стецюка.

За рахунок бюджетних коштів комп’ютери встановлено Ліцензійне офісне програмне забезпечення. Крім того, встановлено антивірусне програмне забезпечення та механізми, які дозволяють контролювати їх використання.

Учні, учителі та батьки щиро вдячні за надану допомогу, за приємний НОВОРІЧНИЙ  СЮРПРИЗ!!!
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 5
візитів сьогодні: 1263
візитів всього: 585662