Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Рубіжанський міський центр зайнятості інформує
26 грудня 2016 року 10:10

Семінар з роботодавцями

07 грудня 2016 року в Рубіжанському міському центрі зайнятості відбувся семінар з представниками роботодавців на тему: «Подання інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2016 рік».

На семінарі були розглянуті питання про строки подання звіту, порядок розрахунку квоти, заповнення інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, відповідальність за невиконання роботодавцями квоти. Учасникам було надано інформацію  про зміст соціальних послуг та можливостей служби зайнятості щодо   професійного навчання, компенсації єдиного страхового внеску, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру та інших затребуваних роботодавцями послуг. Під час заходу представники роботодавців уточнювали окремі законодавчі норми, висловлювали свої думки та побажання, ділилися труднощами. За результатами обговорювання були розроблені шляхи подальшого вдосконалення співпраці центру зайнятості з роботодавцями.

На заході були присутні представники 10 роботодавців.

 

Ярмарок вакансій для осіб з обмеженими фізичними можливостями

30.11.2015 року в Рубіжанському міському центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю. Захід проводився з метою реалізації такими особами права на трудову діяльність та задоволення потреби роботодавців в кадрах з цієї категорії. Для вирішення питань працевлаштування осіб з інвалідністю  на зустріч були запрошені соціальні партнери, зокрема: ТОВ НВФ «Мікрохім», ТОВ «КДЦ «Фармбіотест», «ТОВ НВП «Зоря», РКХЗ «Зоря», «ЛДМУ» та фахівці Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів.

            Представники роботодавців презентували свої підприємства,  ознайомили учасників заходу  з вакансіями, створеними для осіб з інвалідністю,  умовами  та рівнем оплати праці, соціальними гарантіями та іншими питаннями. Фахівці Фонду соцзахисту інвалідів проінформували присутніх про надання фінансової допомоги в організації навчання та облаштуванні робочих місць для осіб даної категорії.  Учасники також були проінформовані про стан ринку праці та послуги служби зайнятості, у тому числі з використанням новітніх технологій. 

Протягом заходу до роботодавців на співбесіду звернулось 10 осіб, з яких 2 особи було зараховано у кадровий резерв підприємств. Всього відвідали захід  16 безробітних осіб, всім роздані анкети підприємств та інформаційні буклети.

 

Міжнародної акції

В рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства»  06 грудня 2016 року в Рубіжанському міському центрі зайнятості відбувся семінар для безробітних громадян «Попередження зовнішньої нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми». У заході приймали участь представники центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді  та представник мобільної бригади м.Рубіжне з попередження гендерно-обумовленного насильства та надання соціально-психологічних послуг від МБФ «Українська фундація громадського здоров′я». Присутні отримали корисну інформацію з питань захисту жертв насильства, у тому числі у гендерному аспекті, а також листівки, буклети, візитки з важливою інформацією.

 

Урок «Права людини»

Я – дитина, я – людина, я – повинна мати права!!!

В рамках Всеукраїнського тижня права 05.12. 2016 в загальноосвітній школі №6 для учнів середнього шкільного віку проведено урок «Права людини».

Захід був організований та проведений спільно з благодійним фондом « Право на захист», який працює в рамках проекту «Адвокація та правова допомога внутрішньо переміщеним особам».

Інтерактивні ігри та  завдання надали зустрічі практичне конструктивне направлення.

 

Всі учасники цього заходу дійшли  висновку, що дитина повинна бути забезпечена особливим захистом, наділена особливими правами. Основне право дитини – це «право зростання»! І тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

 

План семінарів на гуднень 2016

Професійний склад безробітних станом на 15.12.2016


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 13
візитів сьогодні: 917
візитів всього: 586341