Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
УВАГА!!! ШАХРАЇ!!! 
7 грудня 2016 року 11:58


Шановні підприємці та громадяни! 

Рубіжанська  ОДПІ Головного управління ДФС у Луганській області сумісно з  Управлінням  внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Луганській області звертає Вашу увагу на те, що останнім часом почастішали випадки здійснення зловмисниками телефонних дзвінків від імені посадових осіб та Спеціалістів ОДПІ  з метою заволодіння грошовими коштами під будь-яким приводом (надання грошової допомоги, погрози застосування штрафних санкцій тощо). Шахраї пропонують перераховувати грошові кошти на карткові рахунки у банківських установах. 
Наголошуємо, що посадові особи ГУ ДФС у Луганській області, його територіальних підрозділів та Луганської митниці ДФС ні в якому разі не здійснюють та не мають права здійснювати подібні телефонні дзвінки. 

У випадках надходження зазначених телефонних дзвінків від імені посадових осіб ГУ ДФС у Луганській області ні в якому разі не вчиняйте запропонованих зловмисниками дій, а терміново повідомляйте підрозділи Національної поліції, до компетенції яких входить реєстрація та досудове розслідування кримінальних проваджень за вказаними фактами. 

Також, у разі виникнення фактів вчинення стосовно Вас протиправних дій, які містять ознаки корупції, з боку посадових осіб ГУ ДФС у Луганській області, його територіальних органів та Луганської митниці ДФС або якщо Вам стали відомі такі факти з інших джерел, просимо терміново повідомляти Управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Луганській області телефоном 0504719939 або надсилати повідомлення на електронну адресу uvblg@ukr.net. 

Заздалегідь вдячні за співпрацю. 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 8
візитів сьогодні: 3030
візитів всього: 585902