Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Тренінг «Принцип «Не нашкодь»: аналізуємо->діємо->змінюємо»
7 грудня 2016 року 11:41

В рамках освітнього проекту, з метою підвищення ефективності програм допомоги та розвитку, 30 листопада та 01 грудня 2016 року у м. Рубіжне відбувся тренінг «Принцип «Не нашкодь»: аналізуємо->діємо->змінюємо» від Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME) за підтримки «Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI)» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

У якості тренерів були залучені доценти кафедри соціальної педагогіки ЛНУ імені Тараса Шевченка – Литвинова Наталія Анатоліївна та Тунтуєва Світлана Володимирівна. Учасниками виступили представники державних та громадських організацій. Перед досвідченими фахівцями стояла нелегка задача – навчити представників місцевої влади, освітян та ГО, які працюють в східних областях та вирішують специфічні проблеми, застосовувати на практиці принцип «Не нашкодь».

Після низки обговорень, аналізу та виконаних вправ група дійшла висновку, що люди не можуть бути роз’єднувачами чи об’єднувачами, це їх дії та поведінка є роз’єднувачами та об’єднувачами. Отримані техніки з арсеналу «Не нашкодь»: аналіз роз’єднувачів та об’єднувачів, профіль критичних деталей, врахування наслідків від переданих ресурсів та прихованих етичних меседжів сприятимуть миротворчому процесу та підвищенню ефективності програм подолання наслідків конфлікту на сході України.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 9
візитів сьогодні: 3032
візитів всього: 585902