Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В усіх містах та районах Луганщини відбулись ярмарки вакансій для осіб з інвалідністю
7 грудня 2016 року 11:28

30 листопада в рамках відзначення Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями в усіх містах та районах Луганщини відбулись ярмарки вакансій для осіб зазначеної категорії

Головною метою проведення службою зайнятості зазначених заходів -  стала пропозиція працевлаштування громадян з обмеженими можливостями на підприємствах та установах міст та районів області, а також акцентування уваги всіх соціальних партнерів на проблеми зайнятості таких осіб.

Прийняти участь у Ярмарку вакансій були запрошені не тільки роботодавці, а й представники Фонду соціального захисту інвалідів та Управлінь праці та соціального захисту населення.

Свої вакансії запропонували понад 70 роботодавців різних форм власності, які у ході проведення заходу, мали можливість презентувати свої підприємства.

Присутні на ярмарках безпосередньо спілкувалися з керівниками підприємств, начальниками та інспекторами відділів кадрів щодо працевлаштування на вільні робочі місця, про умови та оплату праці, також  шукачам роботи була надана можливість висловити свої пропозиції роботодавцям та представникам центрів зайнятості.  

Особам з обмеженими фізичними можливостями, які зацікавилися запропонованою роботою, роботодавці призначали зустрічі безпосередньо на підприємствах для більш детального ознайомлення з умовами та характером майбутньої роботи.

Ярмарки відвідало понад 300 осіб. Особливою ознакою проведення регіонального заходу стало те, що в ньому взяли участь не тільки особи з числа безробітних, а й інші особи з обмеженими можливостями, які бажали отримати роботу, або змінити місце працевлаштування.

У результаті 50 громадян були запрошені на подальшу співбесіду до роботодавця з метою працевлаштування та 15 осіб дали згоду на участь у громадських роботах. Під час проведення ярмарок 7 осіб дійшли згоди з роботодавцями щодо працевлаштування.

Для уточнюючої інформації звертатися до Луганського обласного центру зайнятості: 
відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи (06452) 2-19-03. 
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 4
візитів сьогодні: 1932
візитів всього: 585603