Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Реалізація благодійного проекту «Ти не один» в ЗОШ №6
24 січня 2012 року 13:11

 

Найвища наука життя – мудрість, а найвища мудрість – бути добрим. Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердність, уміння розуміти чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину – це повинно бути у характері кожної людини.

Рубіжанська ЗОШ №6  має гарні традиції. Одна з них – творити добро. У жовтні – листопаді 2011 року колектив школи став учасником конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе» у номінації « Благодійні ініціативи соціального напряму», організованому відділом місцевих ініціатив Рубіжанської міської ради. У грудні було підведено  підсумки роботи, і проект ЗОШ №6 «Ти не один» для дітей, які потребують особливої уваги, став переможцем. Реалізація проекту відбулася 20 січня 2012 року у приміщенні школи.

На святі було багато гостей: виконуючий обов'язки начальника міського управління освіти Гнатенко М.І., директор БФ  Олексія Кунченка «Заради майбутнього» Гладков В.М.., представники БФ   Волченко Л.П. (директор Сєвєродонецької ЗОШ №6) та Братішко В.В., помічник народного депутата України Олексія Кунченка Демченко А.Г., депутат міської ради Клюкало Г.Г., представники соціальної служби Новомлинська В.В. та Колодочка Д.В., запрошені діти ( 6 – 10 років) з батьками, педагоги,  учні школи та їх батьки.

Добро починається з малого, а закінчується великим. Саме ці слова стали девізом всіх учасників проекту:  учителів, батьків та учнів. Для дітей, які потребують особливої уваги, підготували театралізовану виставу «В гостях у казки».  Маленькі глядачі залюбки брали участь у веселих конкурсах та змаганнях, вболівали за  долю казкових героїв. Після закінчення свята діти отримали подарунки, виготовлені учнями школи, - маленьких ангелів- символів добра і милосердя,  та солодощі. Представники Благодійного фонду Олексія Кунченка «Заради майбутнього»  підготували для малечі  святкові подарунки.  

«Ми робими краще для себе, коли робимо краще для інших», - з такими словами  до присутніх після закінчення свята звернулася директор школи Волошина С.О., яка подякувала учасникам та організаторам свята.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 6
візитів сьогодні: 18666
візитів всього: 607305