Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформує центр зайнятості. «Різдвяна феєрія» у Рубіжному
17 січня 2012 року 15:00

 

13 січня 2012 року в приміщенні Рубіжанського міського музею відбулася щорічна вистава образотворчого мистецтва «Різдвяна феєрія-2012». Рубіжанський міський центр зайнятості дуже плідно співпрацює з міським  музеєм, враховуючи  соціальну направленість, історичну цінність для мешканців міста та важливий момент – патріотичне виховання молоді. Міський  центр зайнятості надає необхідну підтримку у вигляді організації громадських робіт за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Не став винятковим і цей рік, враховуючи ще й на те, що у минулому році депутатами міської ради була прийнята Програма реконструкції  міського музею на період  до 2016 року.  На реалізацію цієї Програми з місцевого бюджету планується виділити  1,5 млн. грн.

Щорічно між міським музеєм і міським центром зайнятості укладаються  договори  на організацію громадських робіт. У 2012 році заплановано створити   30 робочих місць для організації громадських робіт. 

Після виступів майстрів образотворчого мистецтва та художньо-прикладного мистецтва міста виступили директор міського музею Каут О.О., директор міського центру зайнятості Арцев Ю.М., керівник благодійного Фонду Народного депутата України Кунченко А.П. «За ради майбутнього»  -   Гладков В.М. та нагородили дипломами й цінними подарунками переможців щорічного конкурсу дитячого мистецтва «Різдвяна зірочка».
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 7
візитів сьогодні: 9338
візитів всього: 600460