Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Орієнтуємо на підприємницьку діяльність - 2012
13 січня 2012 року 18:05

 

Всім відомо, що формування успішної ринкової системи господарювання в нашій країні пов’язане зі зростанням підприємницької активності в усіх сферах економіки. І один з перспективних напрямків створення конкурентно-ринкового середовища і на сьогодні залишається -  розвиток малого підприємництва.

Однією з пріоритетних форм роботи центрів зайнятості для безробітних є допомога по безробіттю, що може виплачуватись одноразово для підприємницької діяльності.
 Рубіжанський міський центр зайнятості наполегливо працює в цьому направленні, і вже 12/01/2012 року відбулося слухання десятьох майбутніх підприємців. Тематика бізнес-планів різноманітна, охоплює різні напрямки розвитку підприємницької діяльності в торгівлі та сфері послуг: « Створення агентства з надання  ріелторських послуг», «Виробництво спортивної народної атрибутики», «Виробництво шлакоблоків», «Послуги автоелектрика», «Послуги фотостудії», «Послуги з ремонту мобільних телефонів» тощо.

Забезпечити успіх майбутніх підприємців у розвитку власного бізнесу допоможе реалізація знань, що надав державний навчальний заклад «Луганський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості». Заступник директора ЦПТО Петров Павло Юрійович високо оцінив бізнес-плани випускників курсу підвищення кваліфікації «Підприємець-початківець», надав оптимістичні прогнози щодо життєдайності проектів.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 5
візитів сьогодні: 8028
візитів всього: 601448