Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Міні – ярмарок вакансій в м.Рубіжне
13 січня 2012 року 18:03

 

10 січня 2012 року  в приміщенні  Рубіжанського  міського центру зайнятості відбувся Міні-ярмарок вакансій, заявлених ТОВ «Український Рітейл». В лютому  2012 року у м. Рубіжне  планується відкриття продовольчого магазину мережі супермаркетів «Брусниця» ТОВ «Український Рітейл», у зв’язку з чим виникла необхідність набору персоналу для його функціонування. Компанія планує створити в м. Рубіжне  32 робочих місця, серед яких: продавці продовольчих товарів, охоронники, пекарі, вантажники, касири, керуючий магазином та заступники керуючого.

Проведення попереднього  міні-ярмарку  вакансій здобув  велику популярність серед бажаючих знайти роботу з однієї сторони та роботодавцями з іншої. Тому на звернення ТОВ «Український Рітейл» спеціалістами  центру  міського центру зайнятості в черговий раз запропоновано традиційну форму роботи в такому випадку – проведення Міні-ярмарку вакансій.
Компанію «Український Рітейл» представила  спеціаліст з персоналу Ірина Мандзюк.

Відкрив захід начальник відділу взаємодії з роботодавцями  Рубіжанського  міського центру зайнятості Костянтин Решетніков  з  інформацією про сьогоднішню ситуацію та тенденції на ринку праці. З презентацією вакансій виступила І.Мандзюк Вона повідомила присутніх про плани розвитку компанії, докладно розповіла про умови та режим роботи, рівень заробітної плати, систему матеріального заохочення в компанії. Підприємство організує навчання та стажування претендентів безпосередньо на робочому місці.

Міні-ярмарок відвідали близько 80 шукачів роботи, у тому числі 54 безробітних, що перебувають на обліку в Рубіжанському  міському центрі зайнятості, та 25 чол.  населення міста, які бажають найти роботу . 50  осіб залишили свої анкети та пройшли попередню співбесіду з представником роботодавця. На співбесіду до роботодавця  запрошені 3 претендента на посади адміністративного аппарату. Остаточний відбір претендентів на робочі місця магазину відбудеться протягом тижня після обробки анкет, отриманих кадровою службою ТОВ «Український Рітейл» в ході проведення Міні-ярмарку.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 15
переглядів: 10
візитів сьогодні: 7568
візитів всього: 601484